Ina Todorova профилна слика

Ina Todorova

Ina Todorova е македонска Манекенка и влијателна личност на социјалните мрежи.

Instagram Bio

@inafalconi - Bulgarian and Macedonian citizen 🇧🇬🇲🇰. Living in Italy. Italian photomodel🇮🇹. Traveler 🌍. 📩:todorovainna@hotmail.com Snapchat👻: inichka33

Место на Instagram Топ Листа

Рангиран 32. (TOP 8%) , по бројот на следачи на Instagram.

Рангиран 377. (TOP 91%) , по просечен број на лајкови на слика.


Профили на социјалните мрежи

Instagram: inafalconi

Snapchat: inichka33

Instagram статистика
22863

Следачи
106

Просечен број лајкови на слики
2.25

Просечен број на коментари
209

Слики

Сумирано

Категорија: Манекенка

Моментално, Ina Todorova (@inafalconi) има 22863 Instagram следачи и е рангиран 32. на македонската Instagram листа по број на следачи. Просечно има по 2.25 коментари и 106 лајкови на слика и е рангиран 377. по просечниот број на лајкови на слики.

Ако си ти Ina Todorova, можеш да ни испратиш твои основни податоци како дата на раѓање, место на живеење, висина, тежина и слични податоци што би сакал да ги споделиш со нас.

Други личности од иста категорија Манекенка:
Оди на Instagram Топ Листа