Sanja Stojkovska профилна слика

Sanja Stojkovska

Sanja Stojkovska е македонска Радио Водител и влијателна личност на социјалните мрежи.

Instagram Bio

@stojkovska_minnie - radio host - City Radio 94,7 Every day - 13:00 Skopje zhivee so Sanja Zumba afterwork workout so Sanja - zumba instructor

Место на Instagram Топ Листа

Рангиран 290. (TOP 70%) , по бројот на следачи на Instagram.

Рангиран 410. (TOP 99%) , по просечен број на лајкови на слика.


Профили на социјалните мрежи

Instagram: stojkovska_minnie

Snapchat: sanjichs

Instagram статистика
2924

Следачи
59

Просечен број лајкови на слики
1.0

Просечен број на коментари
1000

Слики

Сумирано

Категорија: Радио Водител

Моментално, Sanja Stojkovska (@stojkovska_minnie) има 2924 Instagram следачи и е рангиран 290. на македонската Instagram листа по број на следачи. Просечно има по 1.0 коментари и 59 лајкови на слика и е рангиран 410. по просечниот број на лајкови на слики.

Ако си ти Sanja Stojkovska, можеш да ни испратиш твои основни податоци како дата на раѓање, место на живеење, висина, тежина и слични податоци што би сакал да ги споделиш со нас.

Други личности од иста категорија Радио Водител:
Оди на Instagram Топ Листа