Стил на денот 17.10

Денес ви ја претставуваме инфлуенсерката Нина. Нејзините колоритни аутфити, со интересни принтови и јаки бои не освоија. На оваа фотограгија таа дури носи и различна боја на чевли, односно го следи “colour block” актуенлинот тренд.

View this post on Instagram

From last night in my favorite vintage dress💕

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

Ова се дел од комбинациите кои ги издвоивме за вас:

View this post on Instagram

🐆

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

Felt like dressing up yesterday💃🏻

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

On the run🌪

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

Have a smooth(ie) Sunday🥤🥦🥑🥝

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

🌷

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

If I was going to a party!💚

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

Out on a stroll! #oslo

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

Back details!

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

Ice blue💙

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

🍬

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

View this post on Instagram

💙

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech) on

претходниот член,Стил на денот 16.10

ПОВРЗАНИ ПОСТОВИ

Модно патување со „VOYAGE“ на Стефанија Насеска

Откако премиерно ја прикажа во рамки на дваесет и второто издание на Моден Викенд Скопје, познатата македонска дизајнерка ја пресели новата колекција...

FALL ESSENTIALS / MY MUST HAVES!

Девојката со огнена коса ни ги претставува есенските трендови и MUST HAVE модни парчиња според неа. Мора да напоменеме дека нејзиниот стил...

Стил на денот 17.10

Денес ви ја претставуваме инфлуенсерката Нина. Нејзините колоритни аутфити, со интересни принтови и јаки бои не освоија. На оваа фотограгија таа дури...

СЛЕДЕТЕ НЕ

5,783FansLike
1,260FollowersFollow
Love Cats

НАЈПОПУЛАРНИ ПОСТОВИ

Заштитна маска од природно цвеќе

Маските освен својата примарна цел да не заштитат од вирусот, полека станаа must have парче во светот на модата. Познатите светски и...

Интервју со Marta Devilish

Како се подготвуваш за Fashion Weekend ?1. Во се сакам спонтаност. На предходниот fashion weekend бев ‘тазе’ тетовирана, истиот тој ден,...

Најдобри пропсови за фотографирање чевли

Има мал милион начини како да се пофалите со фотографија од нови чевли на социјалните медиуми, но доколку сакате тоа да изгледа...

Интервју со инфлуенсерката Дилек Асаноска

Како се подготвуваш за Fashion Weekend ?Во поглед на модни комбинации најчесто носам мои дизајни кои сум ги изработила специјално за...

Интервју со млади бизнисмени – Филип Ангеловски DELTA MKS

Кои се твоите дневни рутини?Обично денот ми започнува со утринско кафе. Првото го пијам со колегите на работа додека спремаме план...